ERGÜN METAL

Ergün Metal, endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalara projelendirme, satış ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir.
HAZİRAN 2017 tarihi itibariyle sektörün hizmetine sunulan fabrikamız, 1000 m² alan üzerine kurulmuş olup, imalata yönelik kapalı alanı 750 m²'dir.

Projelere yönelik çalışmalar kapsamında teşkil edilen proje ofisimizde, konusunda uzman tecrübeli mühendislerimiz tarafından proje çalışmaları yapılmakta ve her türlü mühendislik hizmeti verilmektedir. Ayrıca firmamız globalleşen dünya şartlarında müşterilerinin daima bir adım önde olabilmesi için mühendislik hizmetlerinin yanı sıra, AR-GE desteği de vermektedir.

Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak.

Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak.

Misyonumuz

Toplam Kalite Yönetim sistemiyle teknolojik gelişmeri sürekli izleyen, marka yaratacak ürün ve hizmetleri en yüksek kalite anlayışı ile üretip yurt içi ve dışı müşterilerine sunabilen bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Ergün Metal Ltd. Şti. hızlı ve sorunsuz çalışmasıyla hizmet verirken, değişen müşteri ihtiyaçlarına yeni çözümler getirmek amacıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.